מדריד -המדריך לאטרקציות במדרידסיכום מדריד- אטרקציות במדריד ומחוצה לה

מדריד עיר יפה שמותאמת לחופשה עם המשפחה או חופשה זוגית ואפילו חופשה של מטיילים יחידניים
בעיר יש המון אתרי שופינג וחנויות ,בנוסף יש המון אתרי היסטוריה חשובים בעיר כמו כן חשוב לדעת מספר מקומות במדריד לפני שעולים לטיסה של למדריד אז לכן בואו נצלול יחד אל האטרקציות המקומות החמים ביותר במדריד.

מדריד- מדריד מודרניות

מדריד היא עיר ענקית, מלאה בהיסטוריה ואזורים מודרנים הנה כמה מקומות מומלצים שכדאי לבקר בהם,
אוהדי הכדורגל כולכם ידעתם שזה יגיע, אצטדיון ברנבאו, ביתם של ריאל מדריד, תוכלו ללכת לסיור באצטדיון היפה והמעניין הזה בנוסף תוכלו גם להנות ממשחק כדורגל במידה ותרצו להזמין כרטיסים. וכמובן שאי אפשר לפספס את הצגת מלך האריות שנקראת El Rey Leon, מופע מושקע ומעניין של הסיפור המוכר לנו כמו כן אפשר לרכוש כרטיסים למופע פלמנקו באתרים שונים באינטרנט. בנוסף תוכלו לבקר בפלאזת קולון האזור המודרני של מדריד, שם חובבי השופינג והקניות יוכלו לבצע את כל הקניות והשופינג ברחובות ליד וכמובן שאי אפשר לשכוח את פרימארק ו h&m שאפשר למצוא גם אותם בעיר.

מדריד- מדריד העתיקה ואטרקציות מקומיות

במדריד יש מוזיאונים ומקומות מפתח היסטוריים מעניינים מאוד ובנוסף יש אטרקציות מעניינות במיוחד ולכן גם חשוב לדעת מה הם המקומות הללו, כמו למשל ארמון המלך של ספרד, כן כן גם להם יש מלך למי שלא ידע, בנוסף תוכלו לבקר קתדרלת אלימונדה הגדולה והיפיפה כמו כן יש גם את הכיכרות המרכזיים של העיר שהם פלאזה מאיור, פוארטה דל סול. ואם תרצו לסיים את היום עם קצת שופינג והליכה קצרה ברחובות מדריד תוכלו לבוא לשוק סן מיגל ולאחר מכן לעבור לרחובות הקטנים של העיר אל סיור עצמאי ברחוב הגרפיטי.
כמובן שאי אפשר לשכוח את גן החיות של מדריד בפארק casa de campo שם תוכלו ליהנות ממופע דולפינים וחיות שונות מכל המינים והזנים.

מחוץ למדריד

במידה ואתם רוצים עוד מקומות לבקר בהם בספרד מחוץ למדריד תוכלו לבקר ליום גם בברצלונה דרך נסיעה ברכבת או בטולדו עיר הבירה הראשונה של ספרד, שם תוכלו לבקר במפעל חרבות ולבקר ברובע היהודי, הנוצרי והמוסלמי ואם אתם תרצו עוד מקום נחמד לבקר בו, תוכלו להגיע לסגוביה עיר מרתקת , היסטורית , ובטירת סגוביה ששומשה כארמון מלוכה, מבצר, בית ספר לארטילריה וכיום מוזיאון.

תודות לכותב הסיכום
תודות רבות לימי אשכנזי
שעזרה לכתוב את המאמר
הפוסט פורסם באוקטובר 2019
בקבוצת מדריד טיפים למטיילים במדריד

אם אהבתם שתפו אל תתביישו😎
שלח הודעה
להזמנת אחד מהסיורים שלנו, שלחו לנו הודעה